O nas

Jesteśmy inni od wszystkich i mamy pomysły na niecodzienne rozwiązania eventowe, które konsekwentnie realizujemy w Polsce i na świecie. Chcemy zmieniać sposób postrzegania reklamy ambientowej. Wychodzimy poza znane schematy i utarte ścieżki, dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.
Od prawie 10 lat działamy w branży EVENT, 2KB Group to firmy, które produkują/ dostarczają m.in.: namioty geodezyjne, dmuchane konstrukcje, rozwiązania glampingowe, rozrywkowe, a teraz nadmuchiwane konstrukcje typu bubble- tent.
Jako team tworzymy zespół ludzi pełnych pasji, marzeń i odwagi, a naszym głównym atutem jest pomysłowość …
Know how branży, pozwolił nam wprowadzić wiele innowacyjnych produktów na rynek polski. Wszystkie one cechuje przede wszystkim jakość i uniwersalność.
Przedstawiona oferta jest tylko przykładową, a zasięg i możliwości bubble- tent są praktycznie nieograniczone. Istnieje wiele opcji dodatkowych takich jak np.: system prószącego śniegu, confetti, platformy obrotowe, zintegrowane aplikacje sms i wiele, wiele innych. Świadczymy usługi sprzedaży jak i wynajmu.

Wszystkie nasze produkty są w 100% wykonane w naszej fabryce w Polsce, z materiałów najwyższej jakości pochodzących z krajów UE.

My tworzymy!- nie produkujemy!
Eksportujemy!- nie importujemy!
Kreujemy w Polsce!

2KB Group firmy & partnerzy:

bubble-logoglampingdomes-logopolidomes-logo