Jedyny, niepowtarzalny Giant Bubble

Bubble Tent – sposób na nieszablonową i kreatywną reklamę z wielkim WOW

Bubble Tent to innowacyjny pomysł na reklamę, która po porostu nie może się nie udać. Możliwości wykorzystania Snow Globe przekraczają utarte granice i schematy, dzięki czemu tego typu konstrukcja sprawdzi się zarówno do typowych celów reklamowo-promocyjnych, jak i do zastosowań niestandardowych i nieszablonowych. Wszędzie, gdzie pojawi się nietypowa konstrukcja Bubble Tent, bite są rekordy popularności.

Innowacyjny, transparentny namiot, który czaruje wyglądem

Bubble Tent to wyjątkowy i przyciągający uwagę namiot, którego kulista ściana wykonana jest z odpornego i całkowicie transparentnego PCV. Konstrukcja Namiotu Bańki utrzymuje się stabilnie, dzięki stale wdmuchiwanemu do środka powietrzu. Dmuchawy są ukryte i nie szpecą scenerii – można schować je we wnętrzu podłogi lub na zewnątrz Snow Globe. Bubble Tent sprawdzi się do prezentacji usług, jako zadaszona powierzchnia promocyjna, ze specjalnym wejściem przez tunel. Do tego typu Szklanej Kuli można wejść przez specjalnie zaprojektowane, podwójne drzwi. Obsługa pilnuje, by obie pary drzwi nie były otwarte jednocześnie (jedne drzwi należy zamknąć, zanim zostaną otwarte drugie). Snow Globe może być również konstrukcją zamkniętą – idealną do ekspozycji towarów. Bez względu na sposób zastosowania, zawsze podnosi atrakcyjność każdej reklamy.

Z Bubble Tent ogranicza Cię wyłącznie wyobraźnia!

Możliwości wykorzystania Bubble Tent jest mnóstwo, podobnie jak możliwości aranżacji jej wnętrza. Snow Globe sprawdzi się idealnie do celów reklamowo-promocyjnych. Każdy event, na którym znajdzie się Snow Globe zyskuje na atrakcyjności. Namiot transparentny będzie wspaniałą atrakcją dla gości imprez tematycznych lub dekoracją, która nie ma sobie równych – zda egzamin na Mikołajki, Święta Bożego Narodzenia, Halloween czy na Walentynki. Bubble Tent może przemienić się w śnieżną kulę, w szklaną kulę wypełnioną prószącym, kolorowym confetti lub w kulę, w której to gra świateł gra pierwsze skrzypce.

Snow Globe to coś więcej niż tylko zwykły, transparentny namiot

Transparentny namiot sprawdzi się nie tylko do wyjątkowo skutecznej i przyciągającej wzrok reklamy, ale również do ciekawej i nieszablonowej ekspozycji towarów. Zamknięty w szklanej kuli, ekologiczny samochód elektryczny z pewnością zrobi wrażenie na każdym. Bubble Tent perfekcyjnie zda egzamin również podczas targów, konferencji i eventów firmowych – z nim każda prezentacja usług będzie inna niż wszystkie i wzbudzi zainteresowanie gości.

Bubble Tent można umieścić zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Dostępne są wersje z podłogą (polecane zwłaszcza do montażu na nierównym gruncie) lub bez podłogi. Konstrukcja transparentnego namiotu jest odporna na warunki atmosferyczne – w tym deszcz, wiatr, a nawet śnieg. Co więcej – konstrukcja jest termoodporna i może być dodatkowo ogrzewana lub klimatyzowana. To niecodzienny i wyjątkowo udany pomysł na camping i glamping – któż nie chciałby spędzić nocy pod gołym niebem w tak ekskluzywnych warunkach? Przyjemny chłód i podziwianie piękna otaczającej przyrody w upalne lato? A może ciepłe schronienie w zaśnieżonym lesie? Noc spadających gwiazd? A może wypoczynek z widokiem na góry? Z Snow Globe nie ma rzeczy niemożliwych.

To nie tylko bardzo innowacyjne rozwiązanie eventowe. Szklaną kulę można wykorzystać również do zastosowań niestandardowych. Będzie idealna jako namiot tlenowy w centrum SPA, pokój ciszy i spokoju w biurowcach, kawiarnia na dachu budynku, pokój hotelowy blisko natury, zimowe zadaszenie ogródków w kawiarniach, stoisko targowe, strefa VIP. Snow Globe można wykorzystać również jako pokój masażu lub aromaterapii, pomieszczenie do jogi lub dodatkowe pomieszczenie dla gości. Namiot Bańka to nieograniczone możliwości realizacji niemal każdego, kreatywnego i nieszablonowego pomysłu.

Pozory mylą – Snow Globe łamie schematy i przekracza utarte granice

Snow Globe do złudzenia przypomina szklaną kulę, choć ze szkłem ma niewiele wspólnego. Trzeba ją nawet specjalnie odgrodzić, w przeciwnym razie każdy będzie chciał jej dotknąć, by na własnej skórze sprawdzić, czy faktycznie jej konstrukcja jest szklana.

Bubble Tent to nie tylko wrażenie szklanych ścian, ale również wyjątkowej szczelności – konstrukcja została jednak zaprojektowana tak, by zapewniać stały dostęp powietrza, zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa. Nie ma więc ryzyka, że ktoś wewnątrz zasłabnie z braku świeżego powietrza.

Wydawać by się mogło, że konstrukcja Snow Globe jest delikatna jak bańka mydlana. Nic bardziej mylnego. Niepozornie wyglądająca ściana z PCV jest dość wytrzymała i wbrew pozorom nie tak łatwo ją zniszczyć. Nie rozpryśnie się również jak bańka mydlana na skutek dotyku – nawet w przypadku zrobienia dziurki igłą, nie eksploduje.

Mimo niepozornego wyglądu, konstrukcja Bubble Tent spełnia wszystkie zaostrzone normy bezpieczeństwa. Tu liczy się nie tylko niesamowity efekt końcowy z wielkim WOW, ale również bezpieczeństwo odwiedzających. Materiał Bubble Tent jest wytrzymały na obciążenie do 80 km/h i posiada wszystkie niezbędne atesty na niepalność. Również nagły i niespodziewany brak zasilania nie będzie niebezpieczny – konstrukcja jest bardzo lekka i nie zrobi nikomu krzywdy, gdy zasilanie zostanie odcięte.

Snow Globe nie wymaga tygodni na stawianie konstrukcji, choć wygląda na instalację bardzo zaawansowaną. Całość można bardzo łatwo i szybko zainstalować w miejscu docelowym. Konstrukcję (zwłaszcza w obiektach zamkniętych na noc) można w nocy wyłączyć z prądu i nadmuchać szybko rano.

Konstrukcja Bubble Tent z zasady jest transparentna, jednak my łamiemy zasady i wspaniale nam to wychodzi. Na życzenie klienta wykonamy namiot, którego część nie jest prześwitująca – to idealne miejsce na skuteczny Branding. Tego typu Brandowaną Szklaną Kulę można wykorzystać np. na eventach i imprezach firmowych.

Jako producent Snow Globe proponujemy więcej

Jesteśmy producentem Bubble Tent, dlatego swoim klientom możemy zaproponować znacznie więcej niż tylko gotowy produkt. Proponujemy rozwiązanie szyte na miarę Twoich potrzeb, idealnie skrojone do Twojego projektu. Snow Globe z banerem, Bubble Tent + Branding, Namiot Bańka z tunelem, a może gigantycznych rozmiarów Bubble Tent? Wielkość kuli można dobrać do własnych potrzeb, ponadto pojedyncze namioty transparentne można ze sobą łączyć w dowolnych konfiguracjach.
Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Membrany produkujemy sami, dzięki czemu jesteśmy pewni ich najwyższej jakości. Opatentowaliśmy również wyjątkowo ciche i wydajne dmuchawy, których praca nie zakłóca wyjątkowej atmosfery, jaką tworzy Namiot Bańka.

Dostosujemy się do potrzeb Twojego projektu i sprawimy, że stanie się on wyjątkowy. Dla nas nie ma zamówień abstrakcyjnych i nierealnych – z Bubble Tent każdy projekt jest niesamowicie ciekawym wyzwaniem, któremu nasz zespół oddaje się w 100%.